Wersje językowe
FAQ

1. TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ w SCRAPINIEC

Każdy produkt ma oznaczony w sklepie przybliżony czas wysyłki i jest to od 24 h do 7 dni - w zależności od tego, co będzie zamówione.
Tniemy elementy tekturowe na zamówienie, po zaksięgowaniu wpłaty - więc jeśli towar jest dostępny na półce w dniu zamówienia i wpłata także dotrze w tym dniu, to tak - wyślemy to zamówienie tego samego dnia. Jeśli towaru na półce nie mamy, to po zaksięgowaniu wpłaty przystąpimy do jego cięcia - termin wysyłki nie przekroczy tego określonego na karcie produktu, ale może być od niego krótszy.

2. ILOŚĆ KART W ALBUMIE

Nasze albumy białe mają grube karty (1,0 lub 1,2 mm, w zależności od dostępności materiałów w momencie przygotowywania partii albumów), karty bindujemy grzbietem (sprężynką) o szerokości 2,5 cm. Opcjonalnie możemy zastosować grubszą sprężynkę 3,2 cm, ale maksymalna ilość spiętych w ten sposób kart wyniesie 15.

Większa ilość kart albumu uniemożliwi jego zamknięcie po ozdobieniu.

3. NIE UMIEM DOCIĄĆ PAPIERU DO WASZYCH BAZ, CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ PAPIER DOCIĘTY DO BAZY U WAS?

Oczywiście, o ile tylko mamy dostępne interesujące Cie papiery. Koszt docięcia papieru wyniesie równowartość wyciętej bazy. Aby zamówić docięty papier i bazę, należy złożyć zamówienie na wybraną bazę (w ilości 2 szt.) i poszczególne papiery. W uwagach do zamówienia należy wpisać, że koszt jednej bazy to opłata za docięcie papieru; ponadto należy określić, które karty mają być wycięte z którego papieru. Należy przy tym pamiętać, że karty maja przód i tył, oczywiście.

Np. Wordbook BABY:

Karta 1(B) przód - papier UHK pastel 1

Karta 1(B) tył - papier UHK pastel 2

Karta 2(A) przód - papier UHK pastel 3

Karta 2(A) tył - papier UHK pastel 2

Karta 3(B) przód - papier UHK pastel 4

Karta 3(B) tył - papier UHK pastel 3

Karta 4(Y) przód - papier UHK pastel 1

Karta 4(Y) tył - papier UHK pastel 2

W tym przypadku należy zamówić dwie bazy wrdb BABY oraz papiery : pastel 1 - 1 arkusz, pastel 2 - 2 arkusze, pastel 3 - 1 arkusz i pastel 4 - 1 arkusz.

 

4. ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Wykonujemy elementy na zamówienie indywidualne - przygotujemy projekt oraz wycenę. W celu złożenia zamówienia na niestandardowe elementy należy skontaktować się z nami poprzez mail sklep@scrapiniec.pl.

 

5. NIE ODPOWIEDZIELIŚCIE NA MOJE PYTANIE ZADANE PRZEZ FACEBOOKA POD PRODUKTEM

Nie widzimy komentarzy, które wpisujecie na karcie produktu - chyba, że akurat znajdujemy się na stronie tego przedmiotu. Pole komentarzy służy temu, byście mogli podzielić się swoimi uwagami na temat produktu ze swoimi znajomymi.

Pytania dotyczące oferty i konkretnych produktów należy zadawać poprzez polecenie "zapytaj o produkt":

 

5. NIE DOSTAŁEM FAKTURY VAT, MIMO IŻ PODAŁEM DANE.

Nie wystarczy podać danych, potrzebujemy Twojego wskazania, że chcesz otrzymać fakturę. W tym celu należy zaznaczyć odpowiednie okienko przed podsumowaniem zamówienia.

 

6. KIEDY SPODZIEWACIE SIĘ DOSTAWY?

Nasze tekturki tniemy na bieżąco, jednak albumy, papiery i inne artykuły są dostarczane przez firmy zewnętrzne w różnych odstępach czasu. Nie chcesz przegapić dostawy? Wpisz się na listę mailingową na karcie danego produktu, a na podany adres e-mail wyślemy wiadomość, kiedy ten artykuł będzie dostępny.

7. JAK MOZNA BEZPIECZNIE WYJĄĆ TEKTURKĘ Z ARKUSZA ZABEZPIECZAJĄCEGO?

Można to zroić na wiele sposobów. Duże elementy wystarczy wypchnąć, ale ażurowe wyjąć odcinając skalpelem lub małymi nożyczkami od arkusza. Można w tym celu użyć także cążek do paznokci.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl